חוויית הצילום

 

החוויה שתחוו ביום החתונה שלכם היא הדבר החשוב ביותר‫, וכשאתם בוחרים בי כצלם החתונה שלכם‫, אני מאמין שאיכות הצילום צריכה להיות במידה שווה לחוויה שאתם תחוו‫ ביום החתונה כשנעבוד ביחד. אני רוצה שתחייכו, תצחקו, ותרגישו בנוח לאורך כל התהליך. אני רוצה שתסמכו עלי ב100%, אני רוצה שנהיה חברים. מבטיח שאחגוג איתכם כל צעד בדרך!

החוויה שלכם עם צלם החתונה היא חשובה במיוחד, אחרי הכל צלם החתונה שלכם הוא האדם היחיד שיהיה לצידכם יותר מכל אדם אחר ביום החתונה! ‫לכן כשבוחרים צלם, מעבר לזה שהוא מצלם בסגנון שאתם אוהבים, חשוב לוודא שמדובר באדם כיפי‫, חיובי, אכפתי, שיהיה לצידכם ‫- וזה בדיוק מה שאתם תגלו ביחד איתי‫.

הסירו כל דאגה מליבכם ‫- אני אדריך אתכם לאורך כל הצילומים, אעזור לכם לעמוד בלוחות הזמנים של היום שלכם‫, והכי חשוב - אדאג שלא תפסיקו לצחוק לרגע במהלך כל יום החתונה‫. יהיה לנו כיף גדול ביחד לאורך כל הדרך -  מהתכנון וההכנות לחתונה, ועד יום החתונה עצמו!

כצלם החתונה שלכם‫, החשיבות של התוצאה הסופית שתקבלו היא קריטית בעיניי‫. התמונות צריכות לספר את סיפור יום החתונה שלכם‫. כשתקבלו את גלריית התמונות שלכם‫, אני רוצה שתרגישו שאתם חווים את יום החתונה דרך התמונות בכל פעם מחדש‫. בתמונות האלה אתם תראו את כל הפרטים היפים‫, האנרגיה‫, והשמחה הטהורה מיום החתונה שלכם שוב ושוב‫.

אצלם את כל הפרטים לאורך כל יום החתונה שלכם‫, אצלם רגשות טהורים‫, אתעד את האירועים שקורים בצורה הטבעית שלהם‫. הכל יהיה מדהים‫, מהמם‫, כיף וכמובן בהמון חיוביות‫!

מכיוון שתמונות הן משהו שמחזיק לעד‫, כל פעם שתביטו בתמונות שלכם על קירות הבית‫, באלבומים שלכם‫, ובכל מקום אחר בו הן יוצגו‫, תיזכרו באותם רגעים מיוחדים מיום החתונה הקסום שלכם שוב ושוב‫.