אם הגעתם עד לפה אז בטח רציתם לדעת מי אנחנו?! אז קודם כל נספר לכם מה אנחנו מחפשים!

אנחנו מחפשים אנשים שמוכנים להיכנס לנו ללב ולהצטרף למשפחה. אנשים כיפיים, זורמים, מצחיקים, ספונטניים שיהיה לנו כיף להתחבר אליהם ולצרף אותם אלינו לעסק! כי כולנו משפחה אחת גדולה בסופו של דבר.

 

אנחנו קוראים ולומדים אתכם, על מנת להוציא את הטוב ביותר שלכם. החוויות שאנחנו עוברים עם הזוגות שלנו וכל הלקוחות בכלל, נשארות ביננו לנצח. הסיבה העיקרית לכך היא שהעסק זום 18 הוא קודם כל משפחה, זוג נשוי ואחות 🙂

מהמקום הזה אנחנו מאפשרים לכם להיכנס אלינו למשפחה, כי הרי עם כל לקוח אנחנו עוברים תהליך כשבסופו כולנו נהפכים למשפחה אחת גדולה ומי שרוצה לעבוד איתנו מוכן להתחייב להפוך לחלק מהמשפחה.

 

צילום מבחינתנו כבר הפך לדרך חיים, היכולת להנציח רגע אשר משאיר זיכרון מתוק באופן דיגיטלי זה משהו שאנחנו מוקירים עליו תודה ועושים באהבה כל פעם מחדש.

 

בתור נותני שירות הסיפוק הגדול ביותר הוא לראות את התגובות שלכם, את הבעות הפנים, את השימחה הזו של אדם שמצטלם באופן מקצועי לראשונה בחייו וכשהוא צופה בתוצאות הוא פשוט מתמוגג, זו החוויה הכי גדולה בשבילנו. אנחנו חווים את הצילום כל פעם מחדש דרך העיניים של הלקוחות שלנו.

העובדה שתחום הצילום לא מפסיק להתקדם ולהתפתח, השימוש בציוד חדיש ומתקדם, והשאיפה להתקדם באופן מתמיד היא מדהימה בעיננו, עם כל זוג לפני חתונה, אישה בהריון, תינוק שנולד אנחנו עוברים תהליך של היכרות, למידה והבנת הצורך של אותו אדם.

בסופו של דבר כשמגיעים לסוף התהליך אין אושר יותר גדול מלשמוע ׳וואו׳ אחרי שראיתם את התוצאה כי אנחנו יודעים שהצלחנו!

 

 

 

בואו ניצור זכרונות ביחד:

0522‫-222222