היי נעים מאוד

אני אלעד

הצלם בחתונה שלכם

נעים להכיר, אני אלעד, והדבר הראשון והחשוב ביותר שאני רוצה שתדעי עליי הוא שאני לצידך לאורך כל הדרך, מההתחלה, ועד ליום המרגש ביותר בחייך – יום החתונה שלך. תדעי שאני איתך, באש ובמים, ושזאת הולכת להיות חוויה בלי נשכחת מלאה בכיף, צחוקים ובדיחות.

אני נשוי באושר רב כבר 7 שנים לאשתי המדהימה עדי. יש לנו 2 בנות מהממות ומצחיקות שגורמות לנו להגיד תודה יום יום. אנחנו אוהבים לטייל יחד ולקחת את החיים בקלות ובצחוק.

מיד לאחר החתונה החלטנו ביחד לפתוח עסק, להפוך את התחביב למקצוע ואת יום החתונה למוצלח יותר ממה שאנחנו חווינו בעצמנו.

 

ב-7 שנים האחרונות, צילמנו מאות חתונות בארץ וגם בחו”ל, השתתפנו בתוכניות טלוויזיה, אנחנו עובדים עם מפיקים מובילים בתחום ומצלמים הרבה אירועים לקהל תוצרת חוץ.

הניסיון, הכיף, והתוצאה המדהימה – אלה הדברים שכל זוג בזום 18 מרגיש כשהוא מביט שוב ושוב בתמונות שלו. אחד הדברים שאני הכי גאה בהם, הוא שכל מי שבוחר בי כצלם החתונה שלו, בסופו של דבר לא מצליח להביע את עצמו מרוב אושר ופשוט ממליץ לכל מי שהוא מכיר.

זה מרגש אותי להיות בדירוגים הכי גבוהים של הזוגות שלנו לאורך השנים, בצורה עקבית, וכל מה שנשאר לי להגיד זה – תודה!

אבל אל תקשיבי למה שאני אומר, הנה מה שכתבה כלה שלי, שיר:

“אלעד הצלם התותח!!!!!!! רצינו להגיד לך תודה, על המקצועיות והאדיבות המטורפים שיש לך. איך עם השלווה והרוגע שלך ידעת בדיוק איך לפנות אלינו גם כשהיינו קצת לחוצים עם הלו”ז, שיתפת פעולה עם הכל!!! איך לא שכחת לעשות לנו את התמונה שביקשתי, אפילו כשאני כבר שכחתי מזה! אני מעריכה את זה מאוד!!
אתם צוות מדהים וקיבלנו כל כך הרבה מחמאות מהאורחים על הצלמים שלנו!!
תמסור גם תודה רבה לצלם הוידאו. לא יצא לנו להכיר אותו לפני, והאמת שקצת חששתי (בטח כבר הספקת להבין ששנינו פריק קונטרול :-/) אבל ברגע שנכנסתם שניכם אליי הביתה ידעתי שאני בידיים טובות. אז תודה שתיעדתם את האירוע של חיינו. אנחנו בטוחים שיש תמונות וסרטונים מטורפים. מחכים כבר בקוצר רוח לראות הכל 🙂 תודה רבה!!!”.

ויש עוד למעלה מ-250 ביקוריות חיוביות.

אני רוצה שתהיה לך את אותה חוויה שהיתה לה. אני רוצה להיות צלם החתונה שלך וממש מחכה ומתרגש לשמוע ממך. אז בואי נדבר ונכניס את תאריך החתונה שלך ליומן שלי, לפני שכלה אחרת תפעל לפנייך ותתפוס לך את התאריך!

משפחה היא הדבר החשוב ביותר עבורי. בסופו של דבר, בשביל זה אני עושה את מה שאני עושה – בשביל המשפחה. אנחנו אוהבים ליצור לעצמו זכרונות חדשים ויפים, כאלה שיהיה כיף לחזור ולהסתכל בהם עם השנים.

הצילום הוא בדם שלי, זה מי שאני ומי שתמיד אהיה. אני מסור מאוד למה שאני עושה כצלם חתונות, ואני מקווה שזה משתקף בעבודה שלי, בתמונות, בהמלצות וכמובן בחיים.

אז בואי נצא להרפתקאה יחד. סיפור האהבה שלכם חשוב מדיי. בואי נעשה אותו בלתי נשכח! בואי נעשה אותו מושלם!

אני מתחייב בפנייך שאם תבחרי בי כצלם החתונה שלך, תעברי חוויה יוצאת דופן ודרך מדהימה עד החתונה. בנוסף אני היחיד שנותן לך 100% אחריות על הכסף שלכם – לא אהבת, לא שילמת, פשוט ככה.

נקבע פגישה, נעבור על הפרטים של יום החתונה שלך ותקבלי המון טיפים ורעיונות שכנראה לא חשבת עליהם, טיפים שיכולים לחסוך לך המון כסף ביום החתונה שלך.